«Чорноморець» програв «Ворсклі» і опустився на останнє місце у таблиці «фото»

«Чорноморець» програв «Ворсклі» і опустився на останнє місце у таблиці

Одеський «Чорноморець» у матчі шостого туру програв полтавській «Ворсклі» 1:2. «Моряки» після цієї поразки за додатковими показниками опустилися вже на останнє 16-те місце у чемпіонаті.

Про це розповів спортивний блогер Антон Терехов.

«Чорно-сині» вкотре не набрали очок у матчі, в якому команда Григорчука ні в чому не поступалася супернику. Одесити створювали моменти, але одразу після перерви рахунок відкрили полтавці. Чеснаков скористався помилкою молодого голкіпера Данила Варакути та головою відправив м’яч у ворота – 0:1.

Буквально одразу «чорноморці» зрівняли рахунок, Іван Бобко заштовхав м’яч у сітку зблизька. На жаль, за дві хвилини до кінця матчу після удару Сефері полтавцям допоміг рикошет – 2:1 на користь «Ворскли».

Одесити демонструють гру як мінімум на рівні середняка чемпіонату, але результати у команди нижчі за будь-яку критику.