Прикордонник з Одещини обрав боронити Україну замість іноземного громадянства «фото»

Прикордонник з Одещини обрав боронити Україну замість іноземного громадянства

Ще до 2014 року украінець поїхав працювати за кордон на суднобудівельні заводи: будував найбільші у світі круїзні лайнери.

Як повідомили у Держприкордонслужби, у Фінляндії майбутній воїн ЗСУ мав повний соціальний пакет та гідну зарплатню.

І вже навесні цього року міг отримати іноземне громадянство. Однак через повномасштабну війну «Фін» вирішив повернутися і захищати свою батьківщину.

Оновлено

В Ізмаїльскому прикордонному загіні уточнили, що чоловіка із позивним Фін звати Артем. Він народився на Одещині. Після школи відслужив строкову службу у внутрішніх військах України, де займався охороною особливо важливих державних об’єктів. Потім працював в одному з дунайських портів слюсарем-зварювальником. Згодом, ще до початку російсько-української війни в 2014 році, його брат покликав працювати у Санкт-Петербург на суднобудівельний завод.

Мав змогу побувати і у російських «дєрєвнях», що знаходились неподалік міста. Усі ці населені пункти не мали ні газу, ні звичайних туалетів, – розповів Артем.

Потім він переїхав на роботу до Фінляндії, де мав повний соціальний пакет – безкоштовне  проживання, службовий автомобіль та гідну зарплатню. Та й робота була цікавою – Артем брав участь у будівництві найбільших у світі круїзних лайнерів. Вже навесні цього року він міг отримати громадянство Фінляндії. Однак в Україну із росії прийшла повномасштабна війна. Після перемоги чоловік планує отримати вищу юридичну освіту та залишитись працювати в Україні.

 

Раніше на  USIonline.com

В Одесі пройшла акція «Маріуполь – це Україна» (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.