Через обстріл рашистів на Херсонщині масово загинула риба майже на 400 млн грн «фото»

Через обстріл рашистів на Херсонщині масово загинула риба майже на 400 млн грн

У понеділок, 2️ січня, окупанти обстріляли прибережну частину міста Херсона та акваторії р. Дніпро. Внаслідок обстрілу зафіксовано масове знищення водних біоресурсів, а саме – риби товстолоба.

Про це повідомили у Державному агентстві меліорації та рибного господарства України.

Загибель риби відбулася на ділянці р. Дніпро, яка є зимувальною ямою із загальною площею 2,44 км2. При цьому на акваторії площею 10 м2 у середньому спостерігалося до 5 загиблих особин товстолоба вагою від 7 до 10 кг.

З метою визначення масштабів загибелі риби працівники Херсонського рибоохоронного патруля проведели розрахунок збитків, завданих рибному господарству України внаслідок обстрілу рф прилеглих берегових територій м. Херсон та акваторії р. Дніпро, які склали орієнтовно 390,4 млн грн.

Окупанти продовжують повсюдно знищувати життя нашого вразливого тваринного світу. Масштабні зариблення та заходи з охорони водних біоресурсів зруйновано в один момент ворожими обстрілами. Однак своїми діями рф не зупинить українців у боротьбі за вільне життя у мирній країні! Переможемо, збережемо, відновимо, – зазначив т.в.о. голови Держрибагентства Ігор Клименок.

Раніше на USIonline.com

Дністровський та Хаджибейський лимани збагатили водними мешканцями (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.