Частину одеського санаторію на Французькому бульварі повернули до держвласності (фото) «фото»

Частину одеського санаторію на Французькому бульварі повернули до держвласності (фото)

Верховний суд повернув у державну власність майно санаторію ім. Чувиріна вартістю понад 192 млн грн на Французькому бульварі в Одесі.

Про це йдеться у повідомленні Офісу Генерального прокурора.

Незаконність відчуження з державної власності майна санаторію ім. Чувиріна було доведено у Верховному суді за касаційною скаргою Одеської обласної прокуратури.

Наразі прокуратура домоглась часткового виконання рішення суду. За Фондом державного майна України зареєстровано право державної власності на 3 151 кв. м вищевказаного майна.

Нагадаємо, підставою позову стали незаконні угоди, укладені між приватними підприємцями та фізичними особами, внаслідок яких майно загальною площею 4 528 кв. м вибуло з державної власності.

Відомо, що частина майна сьогодні знаходиться у власності приватних компаній «Івент Менеджмент Груп» і «Бізнес Буд», які належать громадянам Леоніду Хворостяному й Олегу Маркову. Останній – брат проросійського політика Ігоря Маркова.

За даними УСІ, відчуження будівель та земель санаторію почалось у 2000 році й проходило у два етапи. Спочатку «Укрпрофздравниця» продала корпуси з історичними будівлями розміщені на 1, 5 га землі на приморському боці Французького бульвару. За символічні гроші вони були безкоштовно оформлені міськрадою на приватних осіб.

Вже у 2005 році під відчуження потрапили будинки на протилежному від моря боці бульвару. За шахрайською схемою корпуси перейшли до рук ТОВ «Авік», яку пов’язують з лідером проросійської партії «Родина» Ігорем Марковим, його також неодноразово бачили біля санаторію. Частина будівель згодом потрапила у власність його брата Олега.

Повідомляється, що зараз прокуратура вживає заходів щодо повернення останніх двох об’єктів санаторію, які були відчужені на користь третіх осіб під час розгляду справи.

Раніше на USIonline.com

Легендарний одеський санаторій повернули державі: відома вартість

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.