Битва за Україну: понад 85% українців – за продовження збройної боротьби проти РФ «фото»

Битва за Україну: понад 85% українців – за продовження збройної боротьби проти РФ

Навіть якщо російські удари по цивільній інфраструктурі України триватимуть, переважна більшість українців впевнена у необхідності продовжувати збройну боротьбу з агресором.

Про це йдеться у даних опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 21 по 23 жовтня.

Так, попри російські обстріли, які руйнують інфраструктуру та забирають життя людей, 86% респондентів відповіли, що потрібно все одно продовжувати збройну боротьбу з агресивним сусідом. Серед них 71% повністю згодні з такою думкою (решта 16% скоріше погоджуються).

Лише 10% українців виступили за переговори. За їхньою думкою, перемовини потрібні для якнайшвидшого припинення обстрілів – навіть якщо доведеться піти на поступки Росії. А саме 6% зазначили, що «скоріше» треба перейти до переговорів, а 4% – «повністю». Ще 4% не змогли відповісти.

Крім того, продовження збройної боротьби підтримали 88% жителів західної частини України, 89% – у центрі, 86% – на півдні і 69% – на сході.

Водночас, 66% тих, хто відповідав під час опитування російською мовою, вважають, що потрібно продовжувати збройний опір, навіть якщо буде тяжко, і лише 29% підтримали переговори. Серед тих, хто говорив українською, 89% опитаних висловили свої думки за продовження боротьби.

Тож, коментуючи результати опитування, в КМІС зазначили, що «всенародний біль від втрат та руйнувань не залякує людей, а каналізується у гнів і злість на ворогів». Український народ зберігає «потужну єдність і стійкість та готовий продовжувати боротьбу до перемоги».

Збирання думок проводилося методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. В опитуванні взяли участь 1 000 респондентів, що проживають у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованого Криму.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 243: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.