
Україна вважатиме ціллю всі судна, які прямуватимуть в порти росії або окуповані українські порти
У Міноборони України нагадали рф, яка погрожує атакувати судна в Чорному морі про долю потопленого крейсера «Москва».
У Міністерстві оборони України заявили, що всі суда, які в акваторії Чорного моря прямують до морських портів рф та портів України на тимчасово окупованій території – будуть розглядатися, як ті, що перевозять вантажі воєнного призначення.
Доля крейсеру «москва» доводить, що Сили оборони України мають необхідні засоби для відсічі російської агресії на морі, – зазначили у міністерстві.
Також військові попередили, що з 05:00 20 липня 2023 року судноплавство у районах Північно-східної частини Чорного моря та Керч-Єнікальською протокою України заборонене як небезпечне, додали у відомстві.
Відомство вже попередило про це цивільних судноплавців.
Зазначимо, що 19 липня Міністерство оборони рф оголосило, що усі судна, незалежно від прапора, що прямуватимуть в українські порти з опівночі, 20 липня, росія розглядатиме як залучені в військовий конфлікт.
Раніше на USIonline.com —
Росіяни знищили 60 тисяч тонн зерна у порту Чорноморська (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.