Борці з Одещини завоювали 6 медалей на чемпіонаті України (фото) «фото»

Борці з Одещини завоювали 6 медалей на чемпіонаті України (фото)

Молодіжний чемпіонат України зі спортивної боротьби проходив в Ужгороді.

Про це повідомили у пресслужбі НОК в Одеській області.

Срібною призеркою серед жінок у змаганнях вільного стилю у категорії «до 57 кг» стала борчиня Надія Драганова. Вона добула дві перемоги в групі, вийшла у півфінал першою, а у фіналі поступилася срібній призерці чемпіонату світу-2022 Олександрі Хоменець зі Львову.

У боротьбі серед чоловіків з вільного стилю спортсмени завоювали три бронзових медалі: Георгій Казанжі у категорії «до 57 кг», Микита Зубаль у категорії «до 70 кг» та Петро Литвинюк у категорії «до 74 кг».

«Срібло» у змаганнях з греко-римської боротьби у категорії «до 60 кг» отримав 18-річний миколаївчанин Богдан Гришин. Спортсмен переміг Дамира Левченка з Дніпропетровщини і Владислава Левчука з Рівного, а у фіналі поступився Владиславу Кузьку із Запоріжжя.

Бронзову медаль у греко-римській боротьбі завоював Данило Битка. В поєдинку за бронзу він достроково переміг Романа Довгея, який представляв Закарпаття. Проте, у фіналі програв запорожцю Владиславу Кузьку.