Борги одеситів за воду сягнули рекордної позначки у 400 млн грн «фото»

Борги одеситів за воду сягнули рекордної позначки у 400 млн грн

Одесити заборгували за послуги водопостачання та водовідведення величезну суму. Через це місто може залишитися без води.

Про це повідомляє пресслужба філії «Інфоксводоканал».

Щодня наші споживачі отримують 350 мільйонів літрів очищеної питної води, яка відповідає всім санітарним нормам. Літня спека та повернення одеситів у місто призвели до збільшення обсягів споживання води на 40%. Але розраховуватися за спожиті послуги абоненти “Інфоксводоканалу” не поспішають. Попри те, що паливно-мастильні матеріали для роботи аварійних бригад подорожчали вдвічі, а реагенти для очищення води — втричі, це жодним чином не позначилося на тарифах, – підкреслили у «Інфоксводоканалі».

У філії наголошують: щоб очистити річкову воду до стану питної та доставити її за десятки кілометрів до споживачів, підприємство щодня витрачає близько 2 мільйонів гривень. І єдине джерело надходження цих коштів — платежі одеситів.

У воєнний час, як ніколи важливо, мати необхідний запас реагентів та матеріалів на випадок надзвичайних ситуацій. Тому ми звертаємось до всіх своїх споживачів підтримати водоканал платежами за воду. Зробити це можна шляхом онлайн сервісів та на офіційному сайті водоканалу. Сьогодні це дуже важливо для нас усіх. Місту потрібна вода! – повідомили коммунальники.

Раніше на USIonline.com

Очистка води для одеситів: як це працює (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.