Борець з Одещини вдруге став бронзовим призером чемпіонату світу (фото) «фото»

Борець з Одещини вдруге став бронзовим призером чемпіонату світу (фото)

Василь Михайлов у складі Національної команди України взяв участь у Чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив у Белграді (Сербія) з 16 по 18 вересня.

Про це повідомили у Тарутинській селищній раді.

Колишній вихованець Тарутинської ДЮСШ Василь Михайлов, чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонатів світу та Європи, у складі національної команди України взяв участь у Чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив у Белграді 16-18 вересня.

Уродженець Одещини повторив свій успіх минулого року та знову виборов бронзову медаль на міжнародних змаганнях.

Усі поєдинки в 1/8 та в 1/4 спортсмен провів успішно. Але в півфіналі у Василя був серйозний суперник з Грузії, в результаті непростої зустрічі – перемога була на боці грузинського борця.

18 вересня наш спортсмен змагався за бронзову нагороду Чемпіонату. Цей етап змагань він провів дуже вдало та зміг здолати суперника. Тим самим Василь Михайлов повторив свій успіх минулого року, він став бронзовим призером Чемпіонату світу з вільної боротьби! – йдеться у повідомленні.

Бронза чемпіонату світу з вільної боротьби Василя стала єдиною медаллю чоловічої збірної команди України.

Раніше на USIonline.com

Пляжний волейбол: спортсменка з Одеської області завоювала бронзу на престижному турнірі (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.