Болгарія: українським переселенцям дозволили залишатися в готелях «фото»

Болгарія: українським переселенцям дозволили залишатися в готелях

Проте українським біженцям, які надалі будуть приїздити в Болгарію, доведеться розміститися в таборі для біженців в Єлхово.

Відповідне рішення ухвалив уряд Болгарії після низки акцій протесту, що відбулися наприкінці минулого тижня.

Уряд дозволив українським біженцям, які евакуювалися до Болгарії через війну, не переїжджати до відомчих баз відпочинку й залишитися в готелях на колишніх умовах. Проте інших українців, які переїжджатимуть до країни, тимчасово, на термін до 30 днів, розмістять в буферному центрі, після чого розподілять по державним базам відпочинку.

Як розповів міністр внутрішніх справ Болгарії Іван Демерджієв, у готелях Болгарії наразі перебувають 11 тис. біженців.

Зазначимо, в жовтні уряд Болгарії продовжив програму підтримки біженців з України, але були нові умови. Українців повинні були переселити з курортних готелів до державних баз відпочинку, ці обставини уряд пояснив, вичерпанням коштів за програмою підтримки біженців. Проте, за словами Івана Демерджієва, влада заявила про намір детально проаналізувати потреби переселенців і виділити групи найбільш вразливих громадян, які потребують особливої допомоги. Це викликало невдоволення серед болгарських готельєрів, своєю чергою біженці розповіли, що в державних базах відпочинку Болгарії відсутнє опалення.

Раніше на USIonline.com

«Херсон — це Україна!»: херсонці в Одесі святкують звільнення міста (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.