Бойовика «ДНР» з Одещини засудили на 14 років «фото»

Бойовика «ДНР» з Одещини засудили на 14 років

Террорист отримав вирок заочно. Чоловік приєднався до бойовиків «ДНР» у 2014 році. 

Про це розповіли в СБУ.

Уродженець Одещини через свої переконання приєднався до  терористичної організації «днр» під позивним «Агуз». Чоловік вступив до лав незаконного збройного  формування «інтернаціональна бригада «пятнашка»  з дислокацією у Донецьку.

У складі цього терористичного угруповання він брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції, зокрема в Донецькому аеропорті. Згодом бойовик перейшов до так званого «1-го армійського корпусу збройних сил «днр». У його лавах брав участь у бойових діях проти українських військових підрозділів поблизу населених пунктів м. Дебальцеве та м. Горлівка Донецької області.

Наразі, перебуваючи у складі цього бандформування на посаді командира одного з підрозділів, він бере безпосередню участь у бойових діях проти Сил оборони у так званій «промисловій зоні» поблизу м. Авдіївка Донецької області. За свої «подвиги» бойовик був неодноразово нагороджений окупаційною адміністрацією. Крім того, зловмисник популяризував терористичні угруповання бойовиків ОРДЛО та закликав до їхньої підтримки в соцмережі та серед свого оточення. Заочно чоловіка засудили на 14 років.

Раніше на  USIonline.com

Бойовика «ДНР» з Одеси з позивним «Ланжерон» засудили до 15 років за ґратами (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.