Більшість одеситів за дистанційне навчання у школах – опитування від омбудсмена «фото»

Більшість одеситів за дистанційне навчання у школах – опитування від омбудсмена

Більшість батьків, які перебувають в Україні проти очного навчання дітей у школах та 13,3% батьків не знають, чи варто розпочинати очний освітній процес під час воєнного стану.

Офіс освітнього омбудсмена оприлюднив перші результати опитування, у якому взяли участь 25 230 батьків.

Виявилося, що 71% мешканців Одеської області, які перебувають в Україні, вважають, що не варто розпочинати очне навчання дітей, навіть якщо дозволяє ситуація з безпекою та є укриття. Ще 2% жителів регіону не обрали форму навчання, бо вирішують залишатися в Україні чи виїжджати закордон. У той же час, 9% батьків переконані: якщо у навчальному закладі є укриття, діти мають сісти за парти. Ще 15,6% одеських батьків не знають, чи варто розпочинати офлайн-навчання, бо ситуація з безпекою до нового навчального року може змінитись.

За підсумками анкетування 62,5% українських батьків обрали дистанційку для своїх дітей, 13,8% – очне навчання у навчальному закладі. При цьому 18,4% батьків ще не знають, яку форму навчання вибрати, оскільки до 1 вересня ситуація з безпекою може змінитись.

Опитування для претендентів на освіту та батьків , а також педагогів , що знаходяться закордоном триватиме до 12 серпня.

Як наголосив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, це опитування не є репрезентативним у сенсі соціологічного наукового дослідження, проте ця модель дозволяє спрогнозувати проблеми у новому навчальному році та підготовці до нього.

Раніше на  USIonline.com

Одеситам розповіли, як діятимуть школярі та вчителі під час сигналу повітряної тривоги

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.