Біль і надія. Жадан на читаннях в Одесі допоміг збирати гроші на ЗСУ (фото) «фото»

Біль і надія. Жадан на читаннях в Одесі допоміг збирати гроші на ЗСУ (фото)

Другою подією івента «Театр проти війни» стали сьогодні літературні читання: перед глядачами в Urban Music Hall на Рішельєвській виступив Сергій Жадан. Письменник читав свої твори та спілкувався з глядачами.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Автор «Інтернату» («Війна завжди приходить несподівано») говорив про те, що нам потрібно приймати рішення, вчитися заново жити та рефлексувати події навколо. І ще Сергій Жадан говорив із гостями події про війну, про людей, про боротьбу та відродження української культури. Там же можна було придбати книжки письменника.

До речі, читачів зібралося чимало, вони активно купували книги та вишикувалися у велику чергу за автографом Сергія Жадана. Під час читань автор виконав кілька своїх творів, зокрема нових. Найбільше запам’ятався вірш з рефреном «Біль і надія».

Зазначимо, що організатором сьогоднішнього незвичайного івенту “Театр проти війни” став одеський «Зелений театр». Оскільки у самому Зеленому театрі у парку Шевченка через війну культурні події не проводились, організатори вирішили скористатися гостинністю дружніх локацій. І ось сьогодні вирішили провести одразу три цікаві події: виставка картин ілюстраторів у Пале-Роялі, літературні читання Сергія Жадана в Urban Music Hall, а як завершення вечора – показ фільму Сергія Параджанова “Тіні забутих предків” в Оперному театрі. Усі зібрані у ході трьох заходів гроші (донейшн) будуть перераховані благодійному фонду для допомоги ЗСУ.

Раніше на USIonline.com

Театр против войны: собранные на одесском ивенте деньги пойдут на помощь ВСУ (фото, аудио)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.