БЕБ на Одещині викрило мережу з продажу підробленого взуття: вилучено понад 100 тис. пар «брендових» кросівок (фото) «фото»

БЕБ на Одещині викрило мережу з продажу підробленого взуття: вилучено понад 100 тис. пар «брендових» кросівок (фото)

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області вилучили понад 100 тис. пар кросівок, що продавались під виглядом відомих брендів спортивних товарів.

Про це Українській Службі Інформації повідомили у БЕБ.

До Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області звернулись представники трьох світових марок спортивних товарів та повідомили про продаж на території Одеської області підробленої продукції.

Реалізація підробок завдала підприємствам матеріальної шкоди в особливо великих розмірах.

Під час розслідування детективи встановили одеситку, яка створила розгалужену мережу торговельних точок продажу контрафакту в регіоні. «Брендові» кросівки оптом та в роздріб продавались на ринках та у торгових центрах Одеси й області, а також в інтернет-магазинах.

Незаконною діяльністю фігурантка займалась понад десять років.

Детективи Теруправління провели 7 обшуків у місцях зберігання та реалізації фальсифікованого спортивного взуття та вилучили майна майже на 140 млн грн. Йдеться про товари, транспортний засіб, банківські картки, чорнові записи, копії установчих документів, поштові накладні, комп’ютерну техніку та готівку, отриману від незаконної діяльності.

Наразі встановлюється повне коло причетних до незаконної діяльності осіб.

Досудове розслідування за ч. 3 ст. 229 КК України (Незаконне використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) триває. Процесуальне керівництво – прокурори Одеської обласної прокуратури.

Довідково:

Матеріальна шкода вважається завданою в особливо великому розмірі – якщо її розмір у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Раніше на USIonline.com

На Одещині намагалися нажитися на шкільних автобусах – БЕБ відхилив закупівлю

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.