Байден привітав Україну та анонсував допомогу на 3 млрд «фото»

Байден привітав Україну та анонсував допомогу на 3 млрд

Президент США Джо Байден привітав Україну з Днем Незалежності та оголосив про надання найбільшого траншу військової допомоги на суму 2,98 млрд. доларів.

Про це повідомляє Білий дім.

Від імені всіх американців я вітаю народ України з Днем Незалежності. За останні півроку українці надихнули світ своєю надзвичайною мужністю та відданістю свободі. Вони рішуче та сильно протистояли повномасштабному вторгненню росії в Україну, – сказав американскьй президент.

Допомога США на 2,98 мільярда доларів дозволить Україні отримати системи протиповітряної оборони, артилерійські системи та боєприпаси, безпілотні авіаційні комплекси та радари.

Я знаю, що цей День Незалежності є гірким для багатьох українців, оскільки тисячі були вбиті або поранені, мільйони були вимушені залишити свої домівки, і так багато інших стали жертвами російських звірств і нападів. Але шість місяців невпинних атак лише зміцнили гордість українців за себе, за свою країну та за тридцять один рік незалежності. Сьогодні і кожного дня ми стоїмо разом з українським народом, щоб проголосити, що темрява, яка керує самодержавством, не зрівняється з полум’ям свободи, яке освітлює душі вільних людей усюди. Сполучені Штати, у тому числі горді українці-американці, з нетерпінням чекають на продовження слави України як демократичної, незалежної, суверенної та процвітаючої держави протягом наступних десятиліть, – додав Байден.

Раніше на  USIonline.com

Исторический момент: Байден подписал закон о ленд-лизе для Украины

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.