Багі для військових: одеські майстри виготовили мобільне авто для збиття дронів (фото, відео)

Бойову автівку багі зробили волонтери громадської організації «Майстерня незламності» з радянського автомобіля 1971 року випуску.

Нову автівку волонтери передали мобільним групам ППО Військово-морських сил України 11 травня. Як це було, бачила кореспондентка Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Більш детально про це дивіться на нашому каналі Youtube.

Бойовий багі з позивним «Амелія» зробили із каркасу старенького «Москвича». Машину передали волонтерам в поганому стані, в ній довелося змінити багато деталей.

Машина приїхала в поганому стані. Ми зрізали кришу, стійки, перебрали мотор та ходову, виварили каркас, щоб вона не зламалася, встановили кулеметну установку. Для неї повністю самі виварили раму з якісного металу, щоб витримувала навантаження. Робили все з нуля.  Працювали над нею два тижні, – зазначив волонтер майстерні Олег Пшеничний.

Новий автомобіль зробили потужним: він має спеціальні підсилювачі, а також оснащений приладдям, яке дозволить йому працювати в складних умовах й по бездоріжжю.

Запчастини для багі волонтери брали із автівки-донора: міняли колодки, блоки, ремені, бензобак встановили від старого «Мерседеса», гальмів в машині взагалі не було.  Зібрати кошти на багі допоміг співак Артем Пивоваров, в день презентації він долучився до передачі авто військовим.

Військові та Артем Пивоваров

За словами волонтерів, багі поїде до хлопців з підрозділу ППО та буде служити для збивання дронів.

Це не остання бойова багі від «Майстерні незламності», діляться волонтери.  Згодом вони планують випустити ще одну таку бойову автівку.

Раніше на USIonline.com

Одеські «Технарі» знайшли супер пристрій для знищення дронів (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.