Аргентина в поєдинку з Францією стала Чемпіоном світу з футболу «фото»

Аргентина в поєдинку з Францією стала Чемпіоном світу з футболу

Аргентина – Франція – 3:3 (пенальті – 4:2). Це третій трофей для Аргентини в історії і перший за 36 років (1978, 1986 та 2022 роки).

«Альбіселесте» захопили ініціативу з перших хвилин, повідомляє Суспільне.

Свій шостий гол на турнірі Ліонель Мессі провів уже на 23-й хвилині. Лідер аргентинців відзначився з пенальті, який польський арбітр Шимон Марциняк призначив за суперечливий фол Усмана Дембеле на Ангелі Ді Марії у карній зоні французів.

Ще за 12 хвилин південноамериканці розвинули швидку контратаку. Результатом гострого випаду став гол Ді Марії, якого на ударну позицію результативною передачею виводив Алексіс Макаллістер. Віддавши супернику тотальну ініціативу в стартовій 45-хвилинці, підопічні Дідьє Дешама вирівняли гру після перерви. Конкретні результати Франція почала отримувати за 10 хвилин до закінчення основного часу, коли Ніколас Отаменді був змушений фолити на Рандалі Коло Муані у власному штрафному майданчику.

До позначки підійшов Кіліан Мбаппе, що переграв Еміліано Мартінеса та забив свій шостий гол на поточному турнірі – 1:2. Фактор Мбаппе знову дався взнаки лише за хвилину. «Десятка» французів на підступах штрафного обігрався з Маркусом Тюрамом, після чого завдав потужного удару низом. Мартінес був близьким до сейву, але м’яч пройшов поблизу голкіпера – 2:2.

Вже в екстратаймі матчу своє слово знову сказав Ліонелем Мессі. Лідер аргентинців у другому екстратаймі добивав м’яча після сейву Уґо Льоріса, влучивши у воротах у захисника Дайо Упамекано. В епізоді м’яч перетнув лінію воріт, знову вивівши підопічних Скалоні уперед – 3:2. Маючи обмаль часу до закінчення екстратайму, Франція встигла відігратися вдруге.

Удар Мбаппе з лінії штрафного рукою перервав Гонсало Монтьєль – пенальті. Кіліан самостійно виконував удар та оформив хеттрик, розвівши м’яча та Мартінеса по різних кутах – 3:3. Не визначивши переможця в наддраматичному екстратаймі, команди відклали визначення переможця до серії пенальті.

Свої удари з 11 метрів у французів не реалізували Кінґслі Коман та Орельєн Тчуамені. Натомість у Аргентини точними були Мессі, Дібала, Паредес та Монтієль, підбивши підсумок усього турніру: аргентинці – чемпіони світу 2022 року.

Раніше на  USIonline.com

Одеські вболівальники прийшли дивитися фінал чемпіонату світу до найбільшого «пункту незламності» (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.