Альтернатива ялинкам: як цьогоріч можна прикрасити домівку до новорічних свят (фото) «фото»

Альтернатива ялинкам: як цьогоріч можна прикрасити домівку до новорічних свят (фото)

Традиційно одним з найголовніших атрибутів Нового року залишається ялинка. Але цьогоріч в Україні багато людей обирають альтернативу. На це може впливати багато факторів – банально від того, що війна все ще триває і святковий настрій утримати важко, і до економії коштів.

Українська Служба Інформації пропонує читачам дізнатися, які є альтернативи живим та штучним ялинкам, і можливо навіть надихнутись і «спіймати» той самий настрій свята.

Зимові свята наближаються, але настрої серед українців загалом різні – хтось хоче хоча б якось відволіктись і відчути та створити святковий настрій, а хтось вважає, що це не на часі. Позицію останніх підтверджує опитування від одеської мерії – чи встановлювати цьогоріч міську ялинку. Станом на 13 грудня 49% опитуваних були проти, ще 31% обрали варіант – «так, але з мінімальною ілюмінацією», і ще 20% проголосували «так».

Обидві точки зору, як кажуть психологи, цілком нормальні та природні. Але відкритим залишається питання, куди ж ставити подарунки, якщо не під ялинку? Насправді, альтернативи є різні – від маленьких декоративних дерев і до штучних, але не менш гарних гілочок, якими можна прикрасити оселю.


Маленька штучна ялинка

Якщо ви вирішили відмовитись від великої живої чи навіть штучної ялинки, то чудовим варіантом може стати її маленька версія. І прикрашати менше (а можна і взагалі не прикрашати), і, як то кажуть, Новий рік все одно по канону. Деякі з таких святкових дерев йдуть одразу з LED-лампочками, які працюють на батарейках.

До того ж, якщо у вас є домашні улюбленці чи маленькі діти, то з такою красунею можна не хвилюватись, що хтось її перекине на підлогу або на себе.

Ціни на такі ялинки доволі приємні та лояльні – можна знайти від 200 до 600 гривень.


Новорічні гілочки

Цікава та не зовсім стандартна альтернатива. Гілочки бувають абсолютно різні – червоного чи білого кольору, великі та маленькі, пухнасті, зелені та ніби припорошені снігом. Тобто на будь-який смак. До того ж їх можна розмістити будь-де і вони не займають багато місця, а отже все у руках вашої фантазії.

Ціни на гілочки теж демократичні – за одну від 45 і до 200 гривень.

До речі, до них дуже пасують віночки на двері, які разом створюють ніби цілісну композицію (на думку автора, звісно).

Свічки чи ліхтарики

Напевно, кожен замислювався над тим, що буде – якщо вимкнуть світло на Новий рік? На жаль, це актуальна проблема майже для кожного українця, але свято від цього аж нікуди не подінеться. А гарним варіантом для вирішення можуть стати свічки у вигляді ялинок, які можна розмістити на святковому столі.

До речі, знайти можна і свічки, які не потрібно запалювати, вони одразу йдуть з LED-ґнітом.

Такий декор навіть за відсутності ялинки все одно створить затишну атмосферу, а ціни стартують від 100 до 600 гривень (ліхтарики виходять трохи дорожче).


Ельф, який приніс подарунок

Тренд цього року (так-так, ви не помилились), що облетів майже усі соцмережі – від Tik-Tok і до Facebook, – це новорічний ельф чи гном. Ця іграшка може стати альтернативою ялинці, адже поруч з таким ельфом подарунок близькій людині буде виглядати і доречно, і гармонійно.

Вони бувають і великі, і маленькі, а отже розмістити їх можна будь-де.

Якщо ви не по трендах, тоді можна обрати або сніговика, або оленя, тут вже залежить від ваших особистих вподобань. Пасувати такому декору точно будуть носочки, які традиційно вішають поруч з камінами або на цвяхи, та наповнюють різними солодощами та фруктами.

Ціна на такі іграшки стартує від 300 і сягає 700 грн.

Хенд-мейд ялинка

У соцмережах чи в YouTube можна знайти сотні гайдів та покрокових інструкцій, як зробити ялинку власноруч з чого завгодно. Але такий варіант підійде не всім, бо на хейнд-мейд зазвичай потрібен час.

Що ж пропонують? З найлегших варіантів – прикріпити гірлянди або дощик на стіну у вигляді ялинки або розвісити новорічні кулі на нитки різної довжини, щоб утворити форму конуса.

Задача середньої важкості – розкриті шишки, які нагадують ялинку, пофарбувати у зелений чи сріблястий колір.

Найскладніший варіант (для тих, хто хоче відчути себе справжнім дизайнером) – створити інсталяцію чи панно з гілочок. З плюсів – тут ваша фантазія може нічим не обмежуватися.

Раніше на USIonline.com

Донат, Польза, Весна, Стефанія: як одесити називали немовлят у 2022 року

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.