Аграрії Одеської області отримали рукави для зберігання зерна (фото) «фото»

Аграрії Одеської області отримали рукави для зберігання зерна (фото)

Один рукав розрахований на 200 тонн збіжжя.

Про це повідомляє Одеська обласна військова адміністрація.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation, розпочала новий проєкт в Одеській області. Його ціль — розв’язати проблему дефіциту зерносховищ в Україні, викликану військовою агресією росії. У рамках проєкту аграрії Одеської області отримали 726 поліетиленових рукавів для зберігання зерна. Ємність кожного рукава —200 тонн, довжина — 60 метрів.

В умовах дефіциту елеваторних потужностей та високої вартості будівництва альтернативних конструкцій для зберігання – упаковка зерна в рукави є найвигіднішою альтернативою. Технологія зберігання в пластикових рукавах може використовуватися, як для зберігання сухого, так і вологого зерна. Це дозволить нашим фермерам суттєво знизити собівартість зберігання цьогорічного врожаю, — підкреслила директор департаменту агрополітики Одеської ОВА Алла Стоянова.

Нагадаємо, у 2022 році аграрії Одеської області зібрали 2,5 млн тонн ранніх зернових та зернобобових культур, з яких озимої пшениці, головної хлібної культури – 1,63 млн. тонн. Зараз триває збір соняшнику та кукурудзи.

Раніше на  USIonline.com

Українські аграрії можуть подати заявку на отримання рукавів для зерна

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.