Афера з землею під кладовище в Одесі: 4 млн грн застави стягнуто в дохід держави «фото»

Афера з землею під кладовище в Одесі: 4 млн грн застави стягнуто в дохід держави

Суд стягнув 4 млн гривень застави з директора приватної авіакомпанії – обвинуваченого у справі щодо багатомільйонної купівлі території аеропорту під кладовище «Західне».

Таке клопотання прокурора САП задовольнив Вищий антикорупційний суд, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Зважаючи на те, що обвинувачений перебуває у розшуку, колегія суддів ухвалила призупинити судове провадження до встановлення його місце перебування.

Нагадаємо, в рамках досудового розслідування встановлено, що у 2016 році Одеська міськрада викупила у приватної компанії нежитлові споруди площею понад 6 тис. кв. м, які розташовувались на 150 га землі з метою розширення території для поховань на кладовищі.

За результатами оцінки було визначено ціну нерухомості – понад 146 млн гривень. Проте експертиза, яка була проведена державною експертною установою, встановила, що її викупна ціна на той момент сягала лише понад 16 млн гривень, тобто фактична ціна була безпідставно завищена в більш ніж 9 разів.

Розслідування цих фактів розпочато у жовтні 2016 року Військовою прокуратурою. У 2018 році підслідність у кримінальному провадженні визначили за детективами Національного бюро України. У січні 2022 року НАБУ і САП скерували вказану справу до суду для розгляду по суті.

Світлина: Ганна Фаріфонова

Раніше на USIonline.com

Махинации с Западным кладбищем в Одессе: за неявку в суд с обвиняемого взыскали 2 млн

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.