Українців попередили про збільшення ракетних обстрілів «фото»

Українців попередили про збільшення ракетних обстрілів

У святкові дні 23-25 серпня правоохоронці закликають українців дотримуватись умов повітряної тривоги і обов'язково проходити в укриття.

Про це перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький заявив в ефірі національного телемарафону 21 серпня.

За словами Білошицького, поліцейські підрозділи будуть в посиленому режимі стежити за порядком і здійснювати безпекові заходи.

Громадян просять заздалегідь дізнатися про місцезнаходження укриттів при плануванні своїх маршрутів пересування.

Що стосується порад громадянам на ці дні, то перш за все при плануванні своїх маршрутів, переміщення, в обов’язковому порядку, заздалегідь дізнавайтеся, де є місця укриття, щоби у випадку коли лунає сигнал повітряної тривоги ви могли дуже швидко і оперативно дістатися до укриття. Відповідно сам сигнал тривоги треба виконувати безумовно і безальтернативно, щоб максимально убезпечити себе, – сказав Білошицький.

Раніше у відеозверненні 20 серпня президент Володимир Зеленський зазначив, що наступного тижня росія може намагатися здійснити особливо жорстокі дії.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк сказав, що окупанти можуть збільшити на День Незалежності кількість ракетних обстрілів деяких українських міст.

На Харківщині в День незалежності запровадять подовжену комендантську годину з 19:00 23 серпня до 7:00 25 серпня.

23 серпня в Україні відзначається День державного прапора. 24 серпня 2022 року виповнюється 31 рік незалежності Української держави.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 179 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.