2 травня в Одесі: ситуація в місті спокійна (фото, відео)

2 травня, у річницю трагедії в Одесі, порядок та безпеку у місті забезпечують посилені наряди правоохоронців. Ситуація в місті залишається контрольованою.

На Куликовому полі та біля меморіалу у центрі Одеси побував кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

У вівторок, 2 травня, виповнюється 9 років від дня трагічних подій в Одесі, коли внаслідок провокацій проросійських активістів у місті загинуло 48 людей: 6 – у центрі та 42 людини на Куликовому полі внаслідок пожежі у Будинку профспілок.

2 травня 2023 року безпеку в Одесі забезпечують посилені наряди правоохоронців.
Це співробітники Національної поліції, Національної гвардії та представники Сил оборони, повідомляють в обласній поліції.

На даний час порушень не зафіксовано.

Територія Куликова поля огороджена, але до Будинку профсоюзів після перевірки документів пройти можливо. Проте людей там майже немає.

Одесити приносять квіти до місця загибелі учасників Майдану в центрі міста
та вшановують пам’ять героїв.

Якби тоді хлопці не відстояли право жити у своєму рідному місті, то тут панував би “русский мир”. Вдячність всім українцям, які захищають наше місто, нашу Україну, – сказала у коментарі УСІ одеситка Ірина.

 

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення щорічно у місті проводили заходи вшанування пам’яті жертв подій того трагічного дня. У 2022 році в цей день в Одесі діяла посилена комендантська година.

За даними правоохоронців, спецслужби росії через підконтрольних представників криміналітету мали намір дестабілізувати ситуацію в Одеському регіоні шляхом підбурювання до масових заворушень та організації протестів.

Крапки у розслідуванні трагедії досі не поставлені: суди затягуються, слідство мовчить, самі події обростають міфами.

Раніше на USIonline.com

В Одессе на 2 мая планировались беспорядки (видео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.